O nas

Adwokat Jakub Jabłoński

Jestem doświadczonym procesualistą. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, a także rozwiązywaniu sporów z zakresu prawa cywilnego zarówno na etapie przedsądowym jak również reprezentując Klientów przed sądami powszechnymi na terenie całej Polski.

Mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorców, którym pomagam rozwiązywać bieżące problemy związane z ich działalnością.
Stale współpracuje z adwokatem Pawłem Wasylkowskim oraz Kancelarią Hoffman i Wspólnicy.

Jestem Wiceprzewodniczącym Kolegium Arbitrów przy Izbie Zbożowo – Paszowej w Warszawie oraz arbitrem w Warszawskim Sądzie Arbitrażowym.

Ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację adwokacką odbyłem w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie pod patronatem adwokata Mariana Hilarowicza, specjalisty prawa karnego.

Współpracowałem z Kancelarią Adwokacką adwokata Mariana Hilarowicza, jak również z kancelarią Kłoda, Narkiewicz – Jodko, Wąsowicz Spółka Partnerska Adwokaci.

Języki obce: angielski

Adwokat Michał Pinkas

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W latach 2012 – 2015 odbywał aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, zakończoną egzaminem adwokackim.

Adwokat Michał Pinkas związany jest z Kancelarią Adwokacką adwokata Jakuba Jabłońskiego od 2012 r., pod którego patronatem odbywał aplikację adwokacką. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej zdobywał doświadczenie zawodowe współpracując z adwokatami z terytorium całej Polski.

Adwokat Michał Pinkas specjalizuje się w prawie karnym reprezentując Klientów Kancelarii w postępowaniu przygotowawczym, postępowaniu sądowym oraz w postępowaniu wykonawczym. Ponadto, posiada doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, w tym w reprezentacji Klientów w postępowaniach przedsądowym oraz w postępowaniach toczących się przed sądami powszechnym.